Poznávame svoje telo
11.06.2010
poznavame_telo.jpgV škole často hrávame hru „Hlava, ramená..."  Je to veľmi zábavné a ešte si pri tom aj rozcvičíme svoje od sedenia unavené telo . Lenže teraz sme už školáci a chceli sme sa o ľudskom tele dozvedieť viac. No a na to máme hodiny prírodovedy. Vďaka tomu, že na našej škole máme mnohé zaujímavé učebná pomôcky, sme si ukázali nielen vonkajšie časti ľudského tela, ale i voľným okom neviditeľné vnútorné orgány ako: srdce, pľúca, žalúdok, pečeň, obličky a črevá. A čo nás najviac bavilo? Asi to, že sme si ich makety mohli ohmatať rukami, rozobrať a znova zložiť všetko, čo pred našimi očami ukrýva  jedna veľmi dôležitá časť tela - trup.