Kvíz o Kolároviciach
Napísal Administrator   
08.05.2010
vychadzka_po_kolaroviciach_006.jpgPo vypracovaní projektov  a vychádzke po Kolárovicicach sa Mirka Hrtánková  a Urika Uherková rozhodli, že pripravia vedomostný  kvíz. A veru, aj im to vyšlo. Atmosféra na vyučovacej hodine bola tvorivá,  žiaci boli rozdelení do pracovných skupín, kde ich čakali okrem pripravených otázok  o rodnej obci  aj zaujímavé didaktické aktivity.  Mirka a Erika mali celú hodinu plné ruky práce, tešili sa však zo skutočnosti, že  si môžu vyskúšať pozíciu p. učiteľky.  Peknou odmenou za ich aktívnu prípravu na vyučovaciu hodinu bola spokojnosť ich spolužiakov, ktorú vyjadrili svojím nadšením pracovať v skupinách a zhromažďovať spoločne nadobudnuté vedomosti.
 
< Predchádzajúca   Ďalšia >

© 2023 ZŠ s MŠ Kolárovice - Od poznania regiónu k poznaniu sveta prostredníctvom moderného vyučovania